O NAS

Działamy w branży utrzymania czystości od 2006 roku. Przez ten czas przeszliśmy długą drogę i zdobyliśmy ogromne doświadczenie,
które pozwala nam
w profesjonalny sposób dbać o czystość w wielu przedsiębiorstwach.

Nasza firma

Radex Serwis to zespół składający się z profesjonalistów w zakresie utrzymania czystości w obiektach przemysłowych i komercyjnych. Działamy na rynku od 2006 roku, kiedy to nasza działalność została wydzielona ze struktur firmy Radex. W naszej pracy korzystamy z ponad 30 letniego doświadczenia naszych Prezesów i kadry w działalności związanej z czystością. Nasze początki związane były stricte z przemysłem spożywczym, aby następnie rozszerzyć ofertę na inne gałęzie przemysłu oraz obiekty komercyjne.

Co nas wyróżnia?

Na rynku wyróżnia nasz unikalne podejście do klientów polegające na stałym kontakcie z kadrą zarządzającą. Taka współpraca zaczyna się już od pierwszego spotkania i rozmów na temat współpracy, po której nawiązaniu zawsze można zwrócić się do nich z prośbą o rozwiązanie problemu lub poradę.

Dlaczego my?

W naszej pracy korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych dostawców środków chemicznych oraz urządzeń technicznych wykorzystywanych w procesie utrzymania czystości. Dzięki temu w połączenie ze specjalistyczną wiedzą jesteśmy w stanie znacznie ograniczyć zużycie środków chemicznych oraz mediów.

Każdy klient jest dla nas wyjątkowy. W naszej pracy nie posługujemy się szablonami, tak samo jak nie ma dwóch identycznych zakładów, tak nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania, które można stosować w każdym obiekcie. Mając świadomość tego faktu do każdego kontraktu podchodzimy indywidualnie projektując od początku cały proces mycia i dezynfekcji, tak aby odpowiadał on wymogą tego konkretnego miejsca.

Mając świadomość tego, że nie jesteśmy na runku pierwsi, wiemy że musimy być lepsi i musimy starać się bardziej o zadowolenie naszych klientów. Ta maksyma przyświeca nam na co dzień i to nią kierujemy się w kontaktach z potencjalnymi klientami.

Warto skorzystać z naszych usług ponieważ w Radex Serwis to klient jest na pierwszym miejscu.

Dokąd zmierzamy?

Naszym celem jest stać się kompleksowym przedsiębiorstwem świadczącym usługi we wszystkich sektorach, w których można prowadzić działalność gospodarczą.

GWARANCJA CZYSTOŚCI

Dzięki znakomitej organizacji pracy oraz wyrywkowej kontroli jakości podczas procesów mycia i dezynfekcji jesteśmy w stanie utrzymać najwyższą jakość usług. Prosta i czytelna struktura organizacyjna gwarantuje właściwą komunikację pomiędzy poszczególnymi stanowiskami. Dzięki temu zespoły myjące doskonale znają swoje obowiązki oraz wymagania dotyczące zasad higieny w każdym obszarze. Jako firma partner producent środków chemicznych i sprzętu myjącego, gwarantujemy, że nasi pracownicy posiadają wiedzę i umiejętności pozwalające bezpiecznie i skutecznie posługiwać się wykorzystywanymi narzędziami. Szczególnie dbamy także o względy ekonomiczne, tj. kontrola stężeń środków chemicznych na stanowiskach mycia, zużycie wody, czy eksploatacja urządzeń.


Pakiet Media

W ramach współpracy ofertujemy skorzystanie z Pakietu MEDIA. Jest to autorski program pozwalający przeanalizować, ocenić, zweryfikować i zaproponować rozwiązania pozwalające na racjonalne wykorzystanie mediów w zakładzie przetwórstwa spożywczego.

Pakiet Media to:

  • Optymalizacja procesów mycia pod kątem zużycia wody.

  • Optymalizacja procesów pod kątem czasu mycia.

  • Optymalizacja zużycia energii elektrycznej.

  • Optymalizacja zużycia produktów chemicznych (w tym również ług/kwas).

  • Doradztwo w zakresie obszaru produkcji.

Z UST NASZEGO ZESPOŁU

Jako Dyrektor Generalny Radex Serwis mogę zagwarantować Państwu pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego klienta.
Arkadiusz Miliński, Dyrektor Generalny Radex Serwis
Jako Dyrektor Personalny Radex Serwis gwarantuję Państwu, że naszych pracowników dobieramy z największą starannością, tak aby jakość wykonywanych przez nas usług nie pozostawiała żadnych wątpliwości.
Iwona Litka, Dyrektor Personalny Radex Serwis
Na co dzień zajmuję się zarządzaniem poprawnością wykonywanej usługi w kilku przedsiębiorstwach, gwarantuję Państwu, że zarówno ja jak i moi koledzy i koleżanki dokładamy najwyższej staranności, aby usługa była wykonana poprawnie.
Anna Bartosiewicz, Koordynator Regionalny Radex Serwis

WYCENA USŁUGI

Poproś o kontakt z naszym przedstawicielem,
w sprawie nawiązania współpracy.