WSPÓŁPRACUJEMY Z

Sprzątanie w Twojej organizacji wymaga szczególnej uwagi. Jest to logiczne, ponieważ kultura
w szkole również różni się od tej w szpitalu.

Staranna selekcja

Podczas wykonywania naszych usług korzystamy wyłącznie z produktów firm, które są liderami w swoich branżach. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oraz pełen profesjonalizm.

A to wszystko dzięki:

współpraca z Radex sp.j.

Radex Zbigniew i Tomasz Nagay Sp.J. to firma, z której wyodrębniono gałąź usługową i tak właśnie powstał Radex Serwis. Obecnie Radex sp.j. to nasza firma partnerska. Od ponad 30 lat zajmuje się ona produkcją środków chemicznych oraz sprzętu technicznego służących utrzymaniu czystości w przemyśle i nie tylko. Używając na co dzień ich wysokiej jakości produktów, wiemy że tak jakość przełoży się na Państwa satysfakcję.

partnerstwo z firmą tork

Marka Tork to uznana na rynku szeroka gama ręczników papierowych, czyściw, mydeł, dozowników, dezynfektantów oraz wielu innych produktów służących utrzymaniu higieny. Dzięki posiadaniu tej marki w naszym portfolio możemy zagwarantować naszym klientom szeroką gamę produktów, które z łatwością dopasują do swoich potrzeb.

współpraca z firmą nilfisk

Firma Nilfisk to uznany na całym świecie producent maszyn szorująco zbierających oraz myjek stosowanych z powodzeniem zarówno w zakładach przemysłowych jak i w miejscach użyteczności publicznej. Korzystając z urządzeń Nilfisk możemy liczyć przede wszystkim na ich niezawodność, która gwarantuje, że wykonując naszą usługę nie zawiedziemy Państwa.

współpraca z firmą haug bursten

Haug Bursten to producent asortymentu higienicznego służącego utrzymaniu higieny. Firma ta dostarcza nam szczotki, miotły, ściągaczki, zmiotki itd., czyli asortyment, który pozwala naszemu personelowi na dokładne zadbanie o czystość pomieszczeń w Państwa firmie. Dodatkowo cały asortyment tej firmy posiada certyfikaty dopuszczającego jego użycie w przemyśle spożywczym.

współpraca z firmą ehrle

Ehrle to uznany w całej Europie producent myjek ciśnieniowych, które zdają egzaminy skuteczności w wielu zakładach przemysłowych, gdzie muszą sobie radzić z różnego rodzaju zabrudzeniami. Ehrle posiada szeroką ofertę urządzeń, które z pewnością znajdą zastosowanie również w Państwa firmie.

WYCENA USŁUGI

Poproś o kontakt z naszym przedstawicielem,
w sprawie nawiązania współpracy.