NASZA MISJA I WIZJA

Nasza firma to nie tylko tu i teraz. W naszych planach wybiegamy daleko w przyszłość,
mając na względzie zarówno naszych pracowników jak i nasze środowisko.

Nasza wizja

Stać się czołową firmą w branży usług mycia i dezynfekcji, posiadać siłę koncernu działając elastycznie przy zachowaniu uznania dla naszych pracowników i poszanowania środowiska.


Nasza misja

Źródłem naszej misji jest wieloletnie doświadczenie zgromadzone we współpracy z naszymi klientami, na rynku krajowym jak i rynkach zagranicznych. Wierzymy, że wartością dla naszych klientów z różnych branż jest zaufanie do naszych produktów oraz wykonywanych przez nas usług. Chcemy zasłużyć na to zaufanie, które jest dla firmy bezcenne.

Chcemy i rozwijamy takie kompetencje, które w czasie budują zaufanie do naszych produktów, jakości świadczonych usług mycia i dezynfekcji i rozwiązań, plasując Radex Serwis na rynku, jako lidera innowacyjnego oraz specjalisty w swojej branży. Naszą siłę czerpiemy z innowacji, zaufania do naszych usług i produktów, zaawansowanych technologii, pracy zespołowej i doskonałości operacyjnej celem kreowania wartości dla naszych klientów, właścicieli firmy i pracowników. Naszą siłę czerpiemy z innowacji, zaufania do naszych produktów i jakości świadczonych usług mycia dezynfekcji oraz zaawansowanych technologii. Świadcząc usługę dbamy, aby były one bezpieczne dla użytkowników oraz szanujemy nasze naturalne środowisko. Dostarczamy wartość dla naszych Klientów, Partnerów oraz Właścicieli. Rozumiemy specyfikę potrzeb naszych klientów i potrafimy dostosować do nich naszą ofertę. Dla naszych pracowników chcemy być pożądanym miejscem pracy. Rozumiemy ich wartość, pomagamy im się rozwijać. Praca zespołowa – jest dla nas najważniejsza w osiąganiu celów firmy.

NASI PRACOWNICY

100%


PRZESZKOLONYCH PRACOWNIKÓW

Największą wartość stanową nasi pracownicy, bez których świadczenie naszych usług na tak wysokim poziomie byłoby niemożliwe.

Dlatego też planując przyszłość naszej firmy ich dobro oraz rozwój stawiamy na priorytetowym miejscu.

NASI KLIENCI

100%

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Najważniejsi dla nas są nasi klienci. Bez nich nasza firma nie mogłaby istnieć. Dlatego też, świadcząc nasze usługi staramy się sprostać ich oczekiwaniom i zapewnić im czyste środowisko pracy.

Planując nasz dalszy rozwój zawsze bierzemy pod uwagę, to jak możemy wykonywać nasze obowiązki lepiej i bardziej przysłużyć się biznesom przedsiębiorców, którzy nam zaufali.

WSPÓLNE ŚRODOWISKO

1 000 000+


OSZCZĘDZONYCH LITRÓW WODY

I ŚRODKÓW CHEMICZNYCH

W naszej pracy ogromną wagę przykładamy również do kwestii ekologii, podczas wykonywaniu usługi korzystamy wyłącznie ze środków chemicznych sprawdzonych dostawców, które pozwalają na uzyskanie wymaganych efektów, przy ich minimalnej aplikacji.

Również urządzenia, których używają spełniają najwyższe normy w zakresie ograniczenia zużycia wody i energii elektrycznej.

ISO 9001:2015

Firma Radex Serwis niemal od początku swojej działalności może pochwalić się certyfikatem ISO, będącym potwierdzeniem najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Każdego roku przechodzimy audyty sprawdzające, które zobowiązują nas nie tylko do utrzymania wysokich standardów, ale również do ich ciągłego podnoszenia. W Radex Serwis sami stawiamy sobie wysoko poprzeczkę ponieważ wiemy, że przełoży się to na jakoś naszych usług, a co za tym idzie na satysfakcję naszych klientów.