Sprzątanie Powierzchni Biurowych2020-12-07T22:53:02+01:00

Project Description

Sprzątanie Powierzchni Biurowych

Praca w czystym i przyjaznym środowisku jest przyjemniejsza i sprawia więcej satysfakcji. Pracownicy o wiele chętniej każdego dnia wracają do czystego biura, wiedząc, że profesjonalny zespół zadbał o czystość w ich miejscu pracy. W Radex Serwis o czystość przestrzeni biurowych dbają specjalnie wyselekcjonowane zespoły, co do których mamy pełne zaufanie i które z poszanowaniem wszystkich zasad prywatności zajmą się kwestią utrzymania czystości w Twoim biurze.

Czy to się opłaca?

Biura to najbardziej newralgiczne miejsce każdej firmy, to tam odbywają się liczne spotkania z klientami i przedstawicielami innych firm, dlatego też niezwykle ważne jest staranne dbanie o ich czystość. Zatrudniając własnego pracownika dedykowanego do utrzymania czystości podejmujemy ryzyko związane z rotacją pracowników, urlopami i zwolnieniami chorobowymi. Powierzając taką usługę firmie zewnętrznej, to na nią scedujemy obowiązek znalezienia natychmiastowego zastępstwa w przypadku wystąpienia wyżej wymienionych zdarzeń.

Czym się zajmujemy?

Radex Serwis oferuje kompleksową obsługę w zakresie utrzymania czystości przestrzeni biurowych. Nasze usługi rozpoczynają się od ścierania biurek, opróżniania koszy na śmieci, poprzez utrzymanie czystości jadalni, na sanitariatach kończąc. Uzupełnieni podstawowej oferty stanowią usługi mycia okien, czyszczenia klimatyzacji oraz sprzątanie biur po remontach.

Obsługujemy nie tylko pojedyncze firmy, ale również wielkopowierzchniowe biurowce świadczące usługi najmu dla licznych korporacji.

Pomimo szerokiej oferty w tym obszarze, świadcząc usługę sprzątania biur zawsze ściśle ustalamy zakres obowiązków, tak aby nie naruszyć prywatności pracowników oraz tajemnic przedsiębiorstwa

Dlaczego Radex Serwis?

Nawiązując współpracę z Radex Serwis otrzymują Państwo dedykowanego opiekuna do kontaktu, dzięki czemu w przypadku wystąpienia jakichś nieprawidłowości lub chęci rozszerzenia współpracy, od początku wiadomo do kogo się zwrócić z tym tematem. Również nasza kadra zarządzająca pozostaje do Państwa dyspozycji.

W naszej pracy korzystamy ze środków najwyższej jakości, charakteryzujących się wysoką skutecznością oraz bezpiecznych dla pracowników. Po zakończonej przez nas pracy zastaną Państwo czyste biura i miły zapach.

Mając na uwadze kwestie wizerunkowe nasi pracownicy wykonują swoje obowiązki w jednolitych, schludnych strojach, które dobierane są z najwyższą starannością. Również sprzęt, z którego korzystamy jest na bieżąco konserwowany, a w razie konieczności wymieniany na nowy. Korzystając z usług Radex Serwis mamy pewność, że zarówno pracownicy jak i goście odwiedzający firmę będą się czuli komfortowo.

We współpracy z nami możesz liczyć na:

  • Regularny kontakt z kadrą zarządzającą.

  • Dedykowanego opiekuna.

  • Wykorzystanie najwyższej jakości środków chemicznych.

  • Interwencje 24/7 w przypadku niespodziewanych zdarzeń.

  • Merytoryczną wiedzę i wsparcie naszych ekspertów.

CZĘSTE PYTANIA

W jakich godzinach odbywa się sprzątanie?2020-10-19T00:56:19+02:00

Nasze prace wykonujemy w porach ustalonych wspólnie z Państwem. Jeśli istnieje taka koniczność nasze obowiązki możemy wykonywać w nocy lub też w godzinach popołudniowych, gdy pracownicy opuszczą już swoje stanowiska. W dużych biurowcach, w których znajdują się liczne biura oraz przestrzenie wspólne możemy również zapewnić stałą obsługę dbającą o czystość ciągów komunikacyjnych oraz np. stołówek i jadalni biurowych.

Z ilu osób składa się zespół?2020-10-19T00:56:13+02:00

Wszystko zależy od wielkości obiektu i ilości obowiązków, które muszą wykonać pracownicy. Nasze usługi świadczymy zarówno jednoosobowo, jak i w zespołach złożonych z kilkunastu osób.

Jakich środków używa RS w biurowcach.2020-10-19T00:56:05+02:00

Podczas naszych usług staramy się korzystać wyłącznie z chemii profesjonalnej, jednak na życzenie klienta możemy zaopatrywać naszych pracowników w ogólnodostępne środki. Dzięki współpracy z kilkoma producentami preparatów czyszczących, dla klientów stawiających ekologię na wysokim miejscu możemy zaoferować preparaty przyjazne dla środowiska.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ISO 9001:2015

Firma Radex Serwis niemal od początku swojej działalności może pochwalić się certyfikatem ISO, będącym potwierdzeniem najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Każdego roku przechodzimy audyty sprawdzające, które zobowiązują nas nie tylko do utrzymania wysokich standardów, ale również do ich ciągłego podnoszenia. W Radex Serwis sami stawiamy sobie wysoko poprzeczkę ponieważ wiemy, że przełoży się to na jakoś naszych usług, a co za tym idzie na satysfakcję naszych klientów.

WYCENA USŁUGI

Poproś o kontakt z naszym przedstawicielem,
w sprawie nawiązania współpracy.

      Go to Top