Czyszczenie Parowe Powierzchni2020-12-07T22:52:40+01:00

Project Description

Czyszczenie Parowe Powierzchni

Czyszczenie parowe to alternatywa dla zastosowania środków chemicznych w procesie czyszczenia i dezynfekcji. Para wodna pod wysokim ciśnieniem doskonale usuwa brud jednocześnie dezynfekując czyszczone powierzchnie. Metoda ta jest szczególnie rekomendowana wszędzie tam gdzie użycie środków chemicznych jest niepożądane oraz do stosowania na powierzchniach korodujących po kontakcie z chemikaliami.

Czy to się opłaca?

Czyszczenie parowe to jedna z alternatywnych metod czyszczenia stosowana w przemyśle oraz w miejscach, w których stosowanie przemysłowych środków chemicznych jest niepożądane. Cały proces przeprowadzany jest wyłącznie przy użyciu pary wodnej pod wysokim ciśnieniem, o temperaturze 80-120℃. Jest to metoda, która stosowana może być w miejscach użyteczności publicznej, halach sportowych oraz np. w placówkach oświatowych jako tańsza i szybsza alternatywa mycia i dezynfekcji powierzchni do przeprowadzania tej czynności ręcznie.

Czym się zajmujemy?

Radex Serwis zajmuje się czyszczeniem parowym wszędzie tam, gdzie nie można zastosować środków chemicznych oraz w zakładach preferujących taką metodę mycia i dezynfekcji powierzchni.

Dlaczego Radex Serwis?

W naszej pracy korzystamy wyłącznie z urządzeń wiodących producentów, a procedura czyszczenia parowego przeprowadzana jest przez wykfalifikowany personel, dzięki czemu cały proces jest wykonywany z należytą starannością oraz jest bezpieczny dla urządzeń na strefie produkcyjnej.

Nie bez znaczenia jest również nasze podejście do klienta. Osoby, które powierzyły nam dbanie o czystość w sowich przedsiębiorstwach traktujemy jak partnerów. Zawsze mogą liczyć na naszą pomoc i radę, a maile i telefonu naszej kadry zarządzającej nigdy nie pozostaną głuche na ich potrzeby. Osoby z najwyższego szczebla firmy uczestniczą w rozmowach już od początkowego etapu wyceny wykonania usługi, podpisują stosowne umowy, a następnie nadzorują prawidłowe ich wykonanie.

Mając na uwadze reputację swoją i firmy za wszelką cenę będą starali się nie dopuścić do wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości, a nawet jeśli takowe się pojawią będą oni dążyli do jak najszybszego ich usunięcia.

Jeśli chciałbyś się przekonać co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić. Nie czekaj zadzwoń do nas już dziś i umówi się na niezobowiązujące spotkanie.

We współpracy z nami możesz liczyć na:

  • Regularny kontakt z kadrą zarządzającą.

  • Najlepszej jakości środki chemiczne i sprzęt techniczny.

  • Przejęcie odpowiedzialności za czystość mikrobiologiczną strefy produkcyjnej.

  • Interwencje 24/7 w przypadku niespodziewanych zdarzeń.

  • Merytoryczną wiedzę i wsparcie naszych ekspertów.

CZĘSTE PYTANIA

Czy można zastąpić parą czyszczenie chemiczne?2020-11-16T23:52:17+01:00

Czyszczenie parowe to metoda, którą można z powodzeniem stosować w wielu zakładach przemysłowych, jednak nie wszędzie będzie ona na tyle skuteczna, aby całkowicie zastąpić czyszczenie przy pomocy środków chemicznych. W takich przypadkach można stosować kombinację obu metod, w celu uzyskania najlepszych efektów. Nasi eksperci zawsze służą pomocą przy wyborze najlepszej usługi, która zapewni najlepszy efekt końcowy.

Jakich urządzeń się używa.2020-11-16T23:52:26+01:00

Nasza firma używa urządzeń wiodących producentów, posiadających niezbędne atesty. Daje to gwarancje zarówno bezpiecznego użytkowania jak i skuteczności procesu mycia i dezynfekcji.

Czy jest to bezpieczne dla urządzeń?2020-11-16T23:52:45+01:00

Przy myciu parowym z dyszy wydostaje się minimalna ilość wody, tak więc można tą metodą czyścić niemal wszystkie urządzenia elektryczne. Dodatkowo przy myciu parowym brud ulega rozpuszczeniu, tak więc do minimum ograniczone jest użycie szczotek, myjek itd., które mogą rysować delikatne powierzchnie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ISO 9001:2015

Firma Radex Serwis niemal od początku swojej działalności może pochwalić się certyfikatem ISO, będącym potwierdzeniem najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Każdego roku przechodzimy audyty sprawdzające, które zobowiązują nas nie tylko do utrzymania wysokich standardów, ale również do ich ciągłego podnoszenia. W Radex Serwis sami stawiamy sobie wysoko poprzeczkę ponieważ wiemy, że przełoży się to na jakoś naszych usług, a co za tym idzie na satysfakcję naszych klientów.

WYCENA USŁUGI

Poproś o kontakt z naszym przedstawicielem,
w sprawie nawiązania współpracy.

      Go to Top