Czyszczenie Suchym Lodem2020-12-07T22:52:29+01:00

Project Description

Czyszczenie Suchym Lodem

Czyszczenie suchym lodem to kolejna z alternatyw dla mycia chemicznego. Stosowanie tej metody nie wymaga użycia, środków chemicznych oraz wody. Suchy lód nie niszy również powierzchni oraz nie pozostawia odpadów wtórnych, a co za tym idzie jest to metoda przyjazna środowisku. Dzięki swojej prostocie oraz szybkości metoda ta może mieć wpływ na znaczne skrócenie przestojów produkcyjnych w zakładzie.

Czy to się opłaca?

Suchy lód to metoda, która idealnie sprawdzi się w wielu zakładach przemysłowych, można ją z powodzeniem stosować przy wszystkich typach urządzeń, ponieważ nie wpływa ona negatywnie na ich prace oraz trwałość. Suchy lód można stosować bez konieczności demontażu sprzętu oraz natychmiast po zakończeniu jego pracy, nie czekając na ich ostygnięcie. Ze względu na aspekt czasowy oraz na brak konieczności użycia dodatkowych środków, jest to metoda będąca tańszą alternatywą dla innych sposobów utrzymania czystości.

Czym się zajmujemy?

Radex Serwis przy pomocy najwyższej jakości urządzeń może przeprowadzić proces czyszczeni suchym lodem maszyn w Państwa zakładzie produkcyjnym. Proces ten polega na aplikacji pod wysokim ciśnieniem granulek suchego lodu na czyszczone powietrze, dzięki czemu rozbijają one bród, powodując jego powodując jego odklejenie od powierzchni, metoda ta jest jednocześnie bezpieczna nawet dla wrażliwych powierzchni.

Dlaczego Radex Serwis?

Metoda czyszczenia suchym lodem to bardzo wydajne rozwiązanie, którego nie można niestety stosować w każdym miejscu, nasz zespół ekspertów dzięki szerokiej wiedzy z zakresu utrzymania czystości doradzi Państwu najlepsze rozwiązanie oraz zaproponuje rozwiązanie w miejscu, w którym suchy lód może nie przynieść oczekiwanych efektów.

Nie bez znaczenia w naszej pracy jest jest również podejście do klienta. Osoby, które powierzyły nam dbanie o czystość w sowich przedsiębiorstwach traktujemy jak partnerów. Zawsze mogą liczyć na naszą pomoc i radę, a maile i telefonu naszej kadry zarządzającej nigdy nie pozostaną głuche na ich potrzeby. Osoby z najwyższego szczebla firmy uczestniczą w rozmowach już od początkowego etapu wyceny wykonania usługi, podpisują stosowne umowy, a następnie nadzorują prawidłowe ich wykonanie.

Mając na uwadze reputację swoją i firmy za wszelką cenę będą starali się nie dopuścić do wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości, a nawet jeśli takowe się pojawią będą oni dążyli do jak najszybszego ich usunięcia.

Jeśli chciałbyś się przekonać co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić. Nie czekaj zadzwoń do nas już dziś i umówi się na niezobowiązujące spotkanie.

We współpracy z nami możesz liczyć na:

  • Regularny kontakt z kadrą zarządzającą.

  • Najlepszej jakości środki chemiczne i sprzęt techniczny.

  • Przejęcie odpowiedzialności za czystość mikrobiologiczną strefy produkcyjnej.

  • Interwencje 24/7 w przypadku niespodziewanych zdarzeń.

  • Merytoryczną wiedzę i wsparcie naszych ekspertów.

CZĘSTE PYTANIA

Czy jest to bezpieczne dla urządzeń?2020-11-17T00:09:40+01:00

Podczas czyszczenia suchym lodem, na powierzchnię kierowany jest strumień granulek suchego lodu pod wysokim ciśnieniem, które uderzając w brud rozbijają go i powodują jego oderwanie od powierzchni, nie uszkadzając jej przy tym.

Ile trwa taki proces?2020-11-17T00:12:36+01:00

Wszystko zależy od rodzaju czyszczonej powierzchni, skali zabrudzeń oraz ilości urządzeń. Każdorazowo godziny pracy niezbędne do przeprowadzenia skutecznego procesu czyszczenia szacuje nasz doradca.

Kiedy się przeprowadza czyszczenie?2020-11-17T00:14:16+01:00

Ze względu na bezpieczeństwo tej metody, jeśli nie będzie miało to wpływu na proces produkcyjny oraz będzie bezpieczne dla personelu, czyszczenie suchym lodem można przeprowadzić nawet podczas pracy danego urządzenia.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ISO 9001:2015

Firma Radex Serwis niemal od początku swojej działalności może pochwalić się certyfikatem ISO, będącym potwierdzeniem najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Każdego roku przechodzimy audyty sprawdzające, które zobowiązują nas nie tylko do utrzymania wysokich standardów, ale również do ich ciągłego podnoszenia. W Radex Serwis sami stawiamy sobie wysoko poprzeczkę ponieważ wiemy, że przełoży się to na jakoś naszych usług, a co za tym idzie na satysfakcję naszych klientów.

WYCENA USŁUGI

Poproś o kontakt z naszym przedstawicielem,
w sprawie nawiązania współpracy.

      Go to Top