Klimatyzacje, Wyciągi, Wentylacje2020-12-07T22:52:45+01:00

Project Description

Czyszczenie klimatyzacji, wyciągów i wentylacji.

Dbanie o czystość klimatyzacji, wyciągów oraz wentylacji to niezwykle istotna kwestia niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. Odpowiadają one bowiem za powietrze, którym oddychamy. Nieprawidłowo konserwowane mogą przenosić groźne bakterie, wirusy i grzyby, które są przyczyną wielu różnych chorób.

Czy to się opłaca?

Regularne czyszczenie instalacji odpowiadającej za wentylacje oraz utrzymanie odpowiedniej temperatury, to niezwykle istotna kwestia. Zaniedbanie jej może prowadzić nie tylko do ich złego funkcjonowania, ale również do rozprzestrzeniania się wielu różnych wirusów, bakterii i grzybów, które mogą niekorzystnie wpływać na zdrowie personelu, ale również w przypadku zakładów przemysłu spożywczego prowadzić do zanieczyszczenia produktu. Dlatego inwestycja w ich regularną konserwację prowadzi nie tylko do wzrostu komfortu pracy, ale również a może przede wszystkim do jej większego bezpieczeństwa.

Czym się zajmujemy?

Wśród naszych usług znajduje się zarówno czyszczenie instalacji jak i jej dezynfekcja przy pomocy różnych metod zależnych od rodzaju zabrudzenia oraz wymagań klienta.

W przypadku wyciągów znajdujących się w restauracjach oraz w specyficznych zakładach produkcyjnych usuwamy zabrudzenia zarówno przy pomocy agresywnych środków chemicznych jak i przy pomocy innych metod, na suchego lodu. Ostateczny wybór metody zależy od rodzaju i stopnia zabrudzenia. Często konieczne jest zastosowanie kilku rodzajów oddziaływania na bród, aby skutecznie się go pozbyć.

Dlaczego Radex Serwis?

W naszej pracy korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych dostawców środków chemicznych i sprzętu technicznego, które umożliwiają przeprowadzenie skutecznego procesu mycia i dezynfekcji. Dobór najwyższej jakości narzędzi, z których korzystamy pozwala uzyskać znaczne oszczędności w zakresie zużycia środków chemicznych oraz mediów, co pozostaje nie bez znaczenia zarówno w aspekcie kwestii finansowych jak i w kwestiach środowiskowych, które coraz więcej przedsiębiorstw stawia na priorytetowych miejscach.

Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług jesteśmy w stanie dobrać najlepszą metodę do Państwa zakładu, lub też zastosować ich kombinacje w celu uzyskania jak najlepszych efektów.

Nie bez znaczenia w naszej pracy jest jest również podejście do klienta. Osoby, które powierzyły nam dbanie o czystość w sowich przedsiębiorstwach traktujemy jak partnerów. Zawsze mogą liczyć na naszą pomoc i radę, a maile i telefonu naszej kadry zarządzającej nigdy nie pozostaną głuche na ich potrzeby. Osoby z najwyższego szczebla firmy uczestniczą w rozmowach już od początkowego etapu wyceny wykonania usługi, podpisują stosowne umowy, a następnie nadzorują prawidłowe ich wykonanie.

Jeśli chciałbyś się przekonać co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić. Nie czekaj zadzwoń do nas już dziś i umówi się na niezobowiązujące spotkanie.

We współpracy z nami możesz liczyć na:

 • Regularny kontakt z kadrą zarządzającą.

 • Najlepszej jakości środki chemiczne i sprzęt techniczny.

 • Zastosowanie szerokiego wachlarza metod w celu uzyskania jak najlepszych rezultatów.

 • Interwencje 24/7 w przypadku niespodziewanych zdarzeń.

 • Merytoryczną wiedzę i wsparcie naszych ekspertów.

CZĘSTE PYTANIA

Jaką metodą wykonywana jest usługa?2020-10-24T22:44:50+02:00

Wszystko zależy czego ona dotyczy oraz od rodzaju i stopnia zabrudzenia. Wśród naszych usług znajduje się mycie i dezynfekcja przy pomocy

 • środków chemicznych
 • ozonu
 • suchego lodu
 • pary
 • mechaniczna
 • ciśnieniowa

jeśli napotkamy mocne zabrudzenia możemy zastosować również kombinacje powyższych metod, w celu uzyskania jak najlepszych rezultatów.

Kiedy wykonywana jest usługa?2020-11-16T23:55:51+01:00

Pora wykonywanej usługi zależy od miejsca i zastosowanej metody, w przypadku czyszczenia klimatyzacji w biurach można ten proces przeprowadzić w godzinach pracy. Jednak gdy potrzebne jest przeprowadzenie procesu ozonowania lub myciu podlegają wyciągi znajdujące się nad miejscem pracy personelu, takie czynności należy przeprowadzić po opuszczeniu przez pracowników danego miejsca.

Jak często trzeba przeprowadzać taki proces?2020-11-16T23:55:59+01:00

W przypadku klimatyzacji korzystnie jest przeprowadzić jej czyszczenie oraz dezynfekcje raz w roku przed rozpoczęciem okresu letniego. W przypadku wyciągów i wentylacji wszystko zależy od zakładu, w którym się one znajdują. Gdy muszą od odfiltrować ciężkie opary taki proces trzeba przeprowadzać regularnie. Jednak jego częstotliwość będziemy mogli ustalić po spotkaniu z Państwem.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ISO 9001:2015

Firma Radex Serwis niemal od początku swojej działalności może pochwalić się certyfikatem ISO, będącym potwierdzeniem najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Każdego roku przechodzimy audyty sprawdzające, które zobowiązują nas nie tylko do utrzymania wysokich standardów, ale również do ich ciągłego podnoszenia. W Radex Serwis sami stawiamy sobie wysoko poprzeczkę ponieważ wiemy, że przełoży się to na jakoś naszych usług, a co za tym idzie na satysfakcję naszych klientów.

WYCENA USŁUGI

Poproś o kontakt z naszym przedstawicielem,
w sprawie nawiązania współpracy.

   Go to Top