Project Description

•HALE MAGAZYNOWO-PRODUKCYJNE•

UTRZYMANIE CZYTOŚCI HAL PRODUKCYJNYCH I MAGAZYNÓW

Utrzymanie czystości zakładów przemysłowych oraz magazynów wymaga specjalistycznej wiedzy i narzędzi. Każdy rodzaj produkcji jest innych, każdy z nich wymaga więc dobraniu różnych metod oraz środków czyszczących, aby zapewnić jak największą skuteczność przeprowadzanych zabiegów. Inne detergenty oraz urządzenia zostaną zastosowane w zakładzie zajmującym się produkcją elektroniki, a inne u producenta farb. Planując outsourcing utrzymania czystości obiektu warto zaufać firmie posiadającej kompleksową ofertę, dzięki czemu będącej w stanie zadbać całościowo o czystość w danej firmie. Taką Firmą jest Radex Serwis, który dzięki swoim ekspertom oraz doświadczeniu jest w stanie zapewnić utrzymanie czystości w każdym zakątku Państwa przedsiębiorstwa.

Współpracując z Radex Serwis możesz liczyć na:

Warto wiedzieć!

Czyste środowisko pracy zwiększa nie tylko komfort podczas wykonywania obowiązków pracowniczych, ale również ich bezpieczeństwo. Czyste podłogi, oznaczenia na ścianach, wyciągi oraz inne miejsca w strefie produkcyjnej oraz w magazynach pozwalają zmniejszyć ryzyko wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń.

Radex Serwis w swoje ofercie wykonuje zarówno jednorazowe jak i regularne usługi utrzymania czystości danego obiektu. W przypadku stałej umowy do konkretnej firmy przypisywany jest opiekun oraz dedykowany zespół, który w celu jak najlepszego wykonywania swoich obowiązków poddawany jest możliwie najmniejszej rotacji.

Nasz team może zadbać zarówno o czystość strefy produkcyjnej, biur, sanitariatów, stołówek oraz terenów zielonych w firmie. Nasze usługi świadczymy również w magazynach oraz halach wysokiego składowania. Dzięki współpracy z profesjonalnymi podmiotami nasze usługi możemy wykonywać również na wysokościach i zadać o czystość przestrzeni podsufitowych oraz o zimowe odśnieżanie dachów.

Pełną ofertę naszych usług poznać można podczas kontaktu z naszym przedstawicielem, do czego serdecznie Państwa zachęcamy!

Nasze usługi świadczymy m.in. w:

Fabrykach

Magazynach

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ISO 9001:2015

Firma Radex Serwis niemal od początku swojej działalności może pochwalić się certyfikatem ISO, będącym potwierdzeniem najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Każdego roku przechodzimy audyty sprawdzające, które zobowiązują nas nie tylko do utrzymania wysokich standardów, ale również do ich ciągłego podnoszenia. W Radex Serwis sami stawiamy sobie wysoko poprzeczkę ponieważ wiemy, że przełoży się to na jakoś naszych usług, a co za tym idzie na satysfakcję naszych klientów.

WYCENA USŁUGI

Poproś o kontakt z naszym przedstawicielem,
w sprawie nawiązania współpracy.