Mycie Usługowe w Przemyśle Spożywczym2020-12-07T22:53:36+01:00

Project Description

Mycie Usługowe w Przemyśle Spożywczym

Utrzymanie czystości w zakładach przemysłu spożywczego to trzon naszej działalności. Posiadamy ponad 30 letnie doświadczenie w tym zakresie zebrane zarówno podczas prawie 15 letniej działalności firmy jak i w czasie pracy w innych podmiotach, które przejęliśmy. Dzięki szerokiemu gronu ekspertów w tej dziedzinie jesteśmy w stanie dostarczyć kompleksowe rozwiązania dla wszystkich gałęzi przemysłu spożywczego.

Czy to się opłaca?

Outsourcing czynności mających na celu utrzymanie czystości strefy produkcyjnej w zakładzie przemysłu spożywczego, to w dzisiejszych czasach najlepsze rozwiązanie, pozwalające zaoszczędzić czas oraz środki finansowe, które można przeznaczyć na rozwój biznesu. Biorąc pod uwagę problemy kadrowe, mnogość przepisów i ich nieustanne zmiany oraz ryzyko związane z zanieczyszczeniem produktu, lepiej powierzyć tę niezwykle istotną czynność profesjonalnej firmie usługowej, która przejmie na siebie odpowiedzialność za powyższe kwestie.

Czym się zajmujemy?

Radex Serwis świadczy kompleksową obsługę zakładów przemysłu spożywczego. Zajmujemy się myciem i dezynfekcją strefy produkcyjnej zarówno na kontraktach stałych jak i jednorazowych polegających na przygotowaniu strefy do rozpoczęcia pracy po budowie zakładu, przywrócenie jej czystości po remoncie, pożarach, lub też wszelkiego rodzaju skażeniach mikrobiologicznych.

Oprócz samego „serca” zakładu zajmujemy się również dbaniem o czystość stref socjalnych, przestrzeni biurowych oraz terenów zielonych.

W ramach dodatkowych usług możemy również wykonać prace wysokościowe, mycie okien, czyszczenie wyciągów i klimatyzacji oraz wiele innych usług, mających na celu przywrócenie i utrzymanie czystości.

Dlaczego Radex Serwis?

W naszej pracy korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych dostawców środków chemicznych i sprzętu technicznego, które umożliwiają przeprowadzenie skutecznego procesu mycia i dezynfekcji strefy produkcyjnej. Dobór najwyższej jakości narzędzi, z których korzystamy pozwala uzyskać znaczne oszczędności w zakresie zużycia środków chemicznych oraz mediów, co pozostaje nie bez znaczenia zarówno w aspekcie kwestii finansowych jak i w kwestiach środowiskowych, które coraz więcej przedsiębiorstw stawia na priorytetowych miejscach.

Nie bez znaczenia w naszej pracy jest jest również podejście do klienta. Osoby, które powierzyły nam dbanie o czystość w sowich przedsiębiorstwach traktujemy jak partnerów. Zawsze mogą liczyć na naszą pomoc i radę, a maile i telefonu naszej kadry zarządzającej nigdy nie pozostaną głuche na ich potrzeby. Osoby z najwyższego szczebla firmy uczestniczą w rozmowach już od początkowego etapu wyceny wykonania usługi, podpisują stosowne umowy, a następnie nadzorują prawidłowe ich wykonanie.

Mając na uwadze reputację swoją i firmy za wszelką cenę będą starali się nie dopuścić do wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości, a nawet jeśli takowe się pojawią będą oni dążyli do jak najszybszego ich usunięcia.

Jeśli chciałbyś się przekonać co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić. Nie czekaj zadzwoń do nas już dziś i umówi się na niezobowiązujące spotkanie.

We współpracy z nami możesz liczyć na:

 • Regularny kontakt z kadrą zarządzającą.

 • Najlepszej jakości środki chemiczne i sprzęt techniczny.

 • Przejęcie odpowiedzialności za czystość mikrobiologiczną strefy produkcyjnej.

 • Interwencje 24/7 w przypadku niespodziewanych zdarzeń.

 • Merytoryczną wiedzę i wsparcie naszych ekspertów.

 • Stworzenie i aktualizację księgi mycia zakładu.

CZĘSTE PYTANIA

Kto zapewnia zespół myjący?2020-10-18T20:07:59+02:00

Całym procesem rekrutacji i szoleniem personelu zajmuje się Radex Serwis. Na naszych barkach spoczywa zapewnienie odpowiedniej ilości pracowników oraz zadbanie o zastęstwa w przypadku np. choroby pracownika.

Ile to kosztuje?2020-10-18T20:04:59+02:00

Cena usługi uzależniona jest od wielkości zakładu, częstotliwości przeprowadzanych procesów oraz obszarów zakładu, na których ma być prowadzona.

Czy to jest tańsza opcja?2020-10-18T20:25:08+02:00

Przy ocenie opłacalności outsourcingu należy wziąć pod uwagę wiele aspektów, pośród których z pewnością powinny się znaleźć kwestie podatkowe oraz te związane z przestojami spowodowanymi źle wykonanym procesem mycia. Nie bez znaczenia pozostaje również aspekt środków chemicznych i sprzętu technicznego stanowiącego wyposażenie usługodawcy. Biorąc pod uwagę te i wiele innych aspektów, powierzenie tego aspektu działalności firmie zewnętrznej może być korzystne nie tylko ze względów ekonomicznych, ale również organizacyjnych.

Kto zapewnia środki chemiczne i urządzenia?2020-10-18T20:28:47+02:00

Przy świadczeniu usługi zapewniamy kompleksową obsługę, na którą składają się zarówno środki chemiczne jak i sprzęt niezbędny do wykonania usługi. Jednka gdyby byli Państwo związaniu umową z innym dostawcą środkó chemicznych lub/oraz posiadali już zakładowy system mycia, nasz zespół jest gotowy do wykonywania usługi przy ich pomocy.

Jakich obszarów dotyczy usługa?2020-10-18T20:31:48+02:00

Zajmujemy się utrzymaniem czystości na terenie całego zakłądu od strefy producyjnej począwszy poprzez pomieszczenia biurowe, strefy socjalne, powierzchnie magazynowe, na terenach zielonych skończywszy. Świadczymy również usługi mycia przestrzeni podsufitowych, okien, wyciągów oraz innych obszarów.

Czy trzeba podpisać umowę?2020-10-18T20:35:52+02:00

Kontrakty stałe to tylko jedna z form współpracy, świadczymy usługi również w ramach

 • mycia okresoweg,
 • mycia jednorazowego,
 • mycia przed rozruchem zakładu i po remontach,
 • mycia próbnego.
Ile czasu zajmuje wykonanie usługi?2020-10-19T00:56:25+02:00

Czas wykonania usługi zależy od wielu zmiennych. Takie informacje będziemy w stanie podać po wizytacji zakładu i rozmowie z Państwem.

PRZYDAŻYŁO CI SIĘ SKAŻENIE STREFY PRODUKCYJNEJ LUB INNE NIESPODZIEWANE ZDARZENIE?

SKORZYSTAJ Z NASZEJ POMOCY I WEZWIJ

POGOTOWIE
RADEX SERWIS

Pogotowie RS to specjalistyczny zespół, który ma na celu przywrócenie jak najszybciej zdolności produkcyjnej zakładu po skażeniu mikrobiologicznym. Przystępujemy do pracy nawet 12h po otrzymaniu zgłoszenia.

Potrzebujesz pomocy?

Wezwij

POGOTOWIE RS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ISO 9001:2015

Firma Radex Serwis niemal od początku swojej działalności może pochwalić się certyfikatem ISO, będącym potwierdzeniem najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Każdego roku przechodzimy audyty sprawdzające, które zobowiązują nas nie tylko do utrzymania wysokich standardów, ale również do ich ciągłego podnoszenia. W Radex Serwis sami stawiamy sobie wysoko poprzeczkę ponieważ wiemy, że przełoży się to na jakoś naszych usług, a co za tym idzie na satysfakcję naszych klientów.

WYCENA USŁUGI

Poproś o kontakt z naszym przedstawicielem,
w sprawie nawiązania współpracy.

   Go to Top