Project Description

•OBIEKTY KOMERCYJNE•

BIEŻĄCE UTRZYMANIE CZYSTOŚCI OBIEKTÓW KOMERCYJNYCH

Obiekty komercyjne to nie tylko sklepy, ale również kina, siłownie, przestrzenie gastronomiczne, parkingi oraz łączące je ciągi komunikacyjne. Każde z tych miejsc ma wpływ na postrzeganie całego obiektu i odczucia odwiedzających go konsumentów. Niezwykle istotne jest zapewnienie klientom jak najlepszych wrażeń, które zachęcą ich do ponownych odwiedzin. Ogromny wpływ na wizerunek ma czystość danego obiektu, nikt nie chce robić zakupów, oglądać filmów lub też ćwiczyć w brudnym otoczeniu. Takie warunki mogą skutecznie zniechęcić klienta do ponownych odwiedzin. Dlatego też warto zadbać o nie w profesjonalny sposób.

Współpracując z Radex Serwis możesz liczyć na:

Warto wiedzieć!

Radex Serwis świadczy usługi utrzymania czystości obiektów komercyjnych przy pomocy profesjonalnego zespołu, dedykowanemu danemu miejscu. Wszystkie czynności są wykonywane regularnie przez tych samych pracowników, dzięki czemu wiedzą oni jakie miejsca wymagają szczególnej uwagi oraz dzięki znajomości obiektu mogą oni również wskazać drogę zagubionemu konsumentowi.

Nasz zespół wykonuje swoje obowiązki zawsze w uzgodnieniu z osobami zarządzającymi danym miejsce oraz w ściśle określonych godzinach. Aby jak najbardziej dopasować się do otoczenia zarówno strój jak i wyposażenie naszych pracowników może zostać dopasowane kolorystycznie do barw danego obiektu.

Nasze zespoły dużą wagę kładą na czystość przestrzeni ogólnej, na bieżąco dbając o czystość podłóg, opróżnianie koszy na śmieci, czystość toalet oraz stolików w kącikach gastronomicznych. Również po zamknięciu obiektu dla gości nasi pracownicy mogą zadbać o czystość i dezynfekcję kuchni w punktach gastronomicznych oraz doczyszczać miejsca, których nie można poddać pełnemu procesowi higienicznemu podczas godzin otwarcia.

Każdy klient Radex Serwis otrzymuje dedykowanego opiekuna, któremu zawsze może zgłaszać wszelkie nieprawidłowości oraz wraz z którym można modyfikować zakres usług.

Nasze usługi świadczymy m.in. w danych obszarach centrum handlowego:

Sklepach

Kinach

Siłowniach

Części Gastronomicznej

Toaletach

Ciągach Komunikacyjnych

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ISO 9001:2015

Firma Radex Serwis niemal od początku swojej działalności może pochwalić się certyfikatem ISO, będącym potwierdzeniem najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Każdego roku przechodzimy audyty sprawdzające, które zobowiązują nas nie tylko do utrzymania wysokich standardów, ale również do ich ciągłego podnoszenia. W Radex Serwis sami stawiamy sobie wysoko poprzeczkę ponieważ wiemy, że przełoży się to na jakoś naszych usług, a co za tym idzie na satysfakcję naszych klientów.

WYCENA USŁUGI

Poproś o kontakt z naszym przedstawicielem,
w sprawie nawiązania współpracy.