Powierzchnie Komercyjne2020-12-07T22:52:58+01:00

Project Description

Sprzątanie Obiektów Komercyjnych

Każdy z nas z przyjemnością wraca do czystego sklepu, kina, kręgielni lub innego obiektu usługowego. Brud i przykry zapach mogą skutecznie odstraszyć klientów przed ponowną wizytą, dlatego tak ważne jest zadbanie o komfort i jak najlepsze wspomnienia. Sprzątanie obiektów komercyjnych to specyficzny proces wymagający ciągłego dbania o czystość zwłaszcza w godzinach otwarcia obiektu dla gości. Nasz wykwalifikowany personel potrafi wykonywać swoje obowiązki z należytą starannością bez przeszkadzania kupującym przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów w zakresie higieny obiektu.

Czy to się opłaca?

Powierzenie obowiązku profesjonalistom gwarantuje wysoką jakość wykonania usługi. Każdy właściciel obiektu handlowego lub usługowego chce, aby klient po zawartej transakcji miał jak najlepsze wspomnienia z jej przebiegu. Nikt nie chce przymierzać nowego ubrania w zakurzonej poczekalni lub oglądać filmu siedząc w fotelu pełnym okruszków po poprzednich widzach. Taki klient może również podzielić się swoimi wrażeniami z innymi co skutecznie odstraszy potencjalnych nowych klientów. Dlatego tak ważne jest profesjonalne zadbanie o czystość obiektu, czym dla Państwa zająć się może zespół Radex Serwis.

Czym się zajmujemy?

Radex Serwis kompleksowo może zadbać o Państwa obiekt. Nasze usługi polegają na bieżącym dbaniu i o czystość ciągów komunikacyjnych, toalet i przestrzeni gastronomicznej. Na życzenie klientów możemy również zadbać o czystość sklepów i przebieralni w trakcie działania jak i po zamknięciu sklepu.

Wśród naszych usług znajdują się również okresowe usługi porządkowe jak i czyszczenie elewacji, przestrzeni podsufitowych, okien oraz wyciągów i klimatyzacji.

Dlaczego Radex Serwis?

Do świadczenia usług wymagających kontaktu z konsumentami wybieramy starannie wyselekcjonowane zespoły, które nie tylko profesjonalnie zadbają o czystość obiektu, ale będą wiedzieli również jak się zachować w przypadku interakcji z poszukującym wskazówek gościem obiektu. Mając na uwadze kwestie wizerunkowe nasz zespół zawsze ubrany jest w jednolite stroje, które w razie konieczności mogą zostać kolorystycznie dopasowane do Państwa wymagań. Równie nasz sprzęt jest na bieżąco konserwowany lub w razie konieczności wymieniany na nowy, tak aby zespół sprzątający stanowił jedną z wizytówek danego miejsca.

Nasze usługi wykonujemy przy pomocy najwyższej jakości sprzętu technicznego i środków chemicznych. Przestrzenie wspólne są regularnie czyszczone i dezynfekowane, tak aby zapewnić jak największy komfort higieniczny gości.

We współpracy z nami możesz liczyć na:

  • Regularny kontakt z kadrą zarządzającą oraz dedykowanego opiekuna.

  • Najlepszej jakości środki chemiczne i sprzęt techniczny.

  • Przejęcie odpowiedzialności za czystość obiektu.

  • Interwencje 24/7 w przypadku niespodziewanych zdarzeń.

  • Merytoryczną wiedzę i wsparcie naszych ekspertów.

CZĘSTE PYTANIA

Jakich środków używa RS?2020-10-19T00:57:14+02:00

Podczas naszych usług staramy się korzystać wyłącznie z chemii profesjonalnej, jednak na życzenie klienta możemy zaopatrywać naszych pracowników w ogólnodostępne środki. Dzięki współpracy z kilkoma producentami preparatów czyszczących, dla klientów stawiających ekologię na wysokim miejscu możemy zaoferować preparaty przyjazne dla środowiska.

Czy nie przeszkadzamy klientom?2020-10-19T00:59:28+02:00

Wprost przeciwnie. Klienci widząc osobę dbającą o czystość postrzegają dany obiekt jako bardziej prestiżowy, w którym przyjemniej się przebywa. Opróżnione kosze i czyste powierzchnie świadczą o tym, że właścicielom zależy, aby do nich wrócili.

Czy pracujemy w nocy?2020-10-19T01:02:36+02:00

W każdym centrum handlowym znajdują się pomieszczenie, których nie sposób sprzątać w godzinach otwarcia. Należą do nich kuchnie, biura informacji, szatnie, itd. Dlatego też w razie wystąpienia takiej konieczności nasz zespół zadba o czystość tych pomieszczeń po zamknięciu obiektu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ISO 9001:2015

Firma Radex Serwis niemal od początku swojej działalności może pochwalić się certyfikatem ISO, będącym potwierdzeniem najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Każdego roku przechodzimy audyty sprawdzające, które zobowiązują nas nie tylko do utrzymania wysokich standardów, ale również do ich ciągłego podnoszenia. W Radex Serwis sami stawiamy sobie wysoko poprzeczkę ponieważ wiemy, że przełoży się to na jakoś naszych usług, a co za tym idzie na satysfakcję naszych klientów.

WYCENA USŁUGI

Poproś o kontakt z naszym przedstawicielem,
w sprawie nawiązania współpracy.

      Go to Top