Project Description

•PRZEMYSŁ SPOŻYWCZY•

MYCIE I DEZYNFEKCJA ZAKŁADÓW PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO

Utrzymanie czystości zakładów przemysłu spożywczego wymaga specjalistycznej wiedzy i narzędzi. Jest to proces, którego nie można wykonać niedokładnie, ponieważ od jego jakości zależy bezpieczeństwo mikrobiologiczne żywności, która trafia na nasze stoły. Dlatego tak ważne jest skorzystanie z eksperckiej wiedzy lub też specjalistycznych firm posiadających doświadczenie w przeprowadzaniu tego typu prac.

Współpracując z Radex Serwis możesz liczyć na:

Warto wiedzieć!

Każdy zakład przemysłu spożywczego jest inny, to co je różni to przede wszystkim typ produkcji, którą się zajmują. Wytwarzają one różnego rodzaju żywności, stosując przy tym wiele specjalistycznych i charakterystycznych dla danego modelu produkcji urządzeń, które wymagają wiedzy i eksperckiego podejścia podczas przeprowadzania procesów mycia i dezynfekcji.

Nie istnieje jedna uniwersalna metoda czyszczenia, która wszędzie zda egzamin. Dlatego też Radex Serwis posiada opracowane procedury utrzymania czystości we wszystkich gałęziach przemysłu spożywczego począwszy od przetwórstwa mięsa, ryb, owoców i warzyw poprzez piekarnie, producentów mleka, na browarach i przemyśle napojowym skończywszy.

Jednak nawet ten podział nie jest uniwersalny i metody dla każdej branży są, we współpracy z naszymi ekspertami, dostosowywane do wymagań konkretnego zakładu.

Nasze usługi świadczymy m.in. w zakładach:

Przetwórstwa Mięsa

Przetwórstwa Ryb

Cukierniczych Piekarniczych

Zakładach Browarniczych

Zakładach Napojowych

Zakładach Mleczarskich

Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego

Kuchniach Restauracyjno-Hotelowych

Produkujących Karmę dla Zwierząt

Produkujących Mrożonki

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ISO 9001:2015

Firma Radex Serwis niemal od początku swojej działalności może pochwalić się certyfikatem ISO, będącym potwierdzeniem najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Każdego roku przechodzimy audyty sprawdzające, które zobowiązują nas nie tylko do utrzymania wysokich standardów, ale również do ich ciągłego podnoszenia. W Radex Serwis sami stawiamy sobie wysoko poprzeczkę ponieważ wiemy, że przełoży się to na jakoś naszych usług, a co za tym idzie na satysfakcję naszych klientów.

WYCENA USŁUGI

Poproś o kontakt z naszym przedstawicielem,
w sprawie nawiązania współpracy.