Project Description

•TERENY ZIELONE•

OPIEKA NAD PRZYZAKŁADOWYMI

TERENAMI ZIELONYMI

Przyzakładowe tereny zielone oraz zewnętrzne ciągi komunikacyjne to wizytówka firmy. Styczność z nimi mają zarówno pracownicy, odwiedzający przedsiębiorstwo goście oraz osoby postronne, które mogą je zobaczyć mijając firmę. Czyste i zadbane przestrzenie mogą wywrzeć zarówno pierwsze pozytywne wrażenie, jak i też negatywne w przypadku niezadbanych trawników i chaotycznie nasadzonych i rosnących roślin. Ze względu na to, że mogą mieć one wpływ zarówno na naszych kontrahentów jak i potencjalnych pracowników, warto zadbać o przyzakładowe tereny zielone.

Współpracując z Radex Serwis możesz liczyć na:

Warto wiedzieć!

Mogłoby się wydawać, że przyzakłądowe tereny zielone nie wymagają szczególnej uwagi i nie trzeba im poświęcać wiele czasu. Jednak ich regularna pielęgnacja będzie miała pozytywny wpływ zarówno na pracowników, którzy każdego dnia mijają je w drodze z i do pracy, jak i również na gości biznesowych, którzy widząc zewnętrzne przestrzenie przedsiębiorstwa mogą sobie wyrobić zdanie na temat tego co zastaną w środku.

Zarówno z tych, jak i wielu innych aspektów warto zadbać o ich estetyczny wygląd i regularną pielęgnacje.

Jednak nawet biorąc pod uwagę konieczność regularnej pielęgnacji. W przypadku mniejszych firm nie są to zabiegi wymagające ich codziennego powtarzania. W takich wypadkach warto powierzyć te czynności profesjonalnej firmie, która zadba za Państwo o trawniki, drzewa, krzewy oraz zewnętrzne ciągi komunikacyjne.

Jednak jeśli Państwa firma zajmuje duże powierzchnie, po których porusza się wiele osób, i które wymagają codziennej pielęgnacji, Radex Serwis może również zając się tym przy pomocy dedykowanego zespołu, lub też wydzielonej ekipy z zespołu dbającego o czystość biur lub strefy produkcyjnej w firmie.

Nasze usługi polegają m.in. na:

Strzyżeniu Trawników

Pielęgnacji Krzewów

Pielęgnacji Drzew

Dbaniu o Chodniki

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ISO 9001:2015

Firma Radex Serwis niemal od początku swojej działalności może pochwalić się certyfikatem ISO, będącym potwierdzeniem najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Każdego roku przechodzimy audyty sprawdzające, które zobowiązują nas nie tylko do utrzymania wysokich standardów, ale również do ich ciągłego podnoszenia. W Radex Serwis sami stawiamy sobie wysoko poprzeczkę ponieważ wiemy, że przełoży się to na jakoś naszych usług, a co za tym idzie na satysfakcję naszych klientów.

WYCENA USŁUGI

Poproś o kontakt z naszym przedstawicielem,
w sprawie nawiązania współpracy.