Profesjonalne Usługi Wysokościowe2020-12-07T22:52:49+01:00

Project Description

Profesjonalne Usługi Wysokościowe

Usługi wysokościowe mające na celu utrzymanie czystości okien, elewacji, przestrzeni podsufitowych itp. wymagają zarówno specjalistycznych uprawnień jak i specjalistycznego sprzętu. Firma Radex Serwis dzięki współpracy z wyspecjalizowanymi podmiotami i przy pomocy własnego wyposażenia jest w stanie wykonać każde zlecenie wymagające dotarcia do miejsc, które znajdują się poza zasięgiem osób na co dzień zajmujących się utrzymaniem czystości.

Czy to się opłaca?

Przy usługach wysokościowych kwestia opłacalności schodzi na dalszy plan, ponieważ wykonanie tego tupu czyszczenie jest zazwyczaj niemożliwe przy wykorzystaniu zasobów własnych, przez co skorzystanie z usług specjalistycznej firmy staje się koniecznością. Przy wyborze takiej firmy warto kierować się jej wiedzą i doświadczeniem. Radex Serwis to połączenie eksperckiej wiedzy, profesjonalnych urządzeń, środków chemicznych oraz specjalistycznych firm zajmujących się usługami wysokościowymi. To połączenie daje gwarancje profesjonalnego wykonania usługi przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa pracowników.

Czym się zajmujemy?

Radex Serwis świadczy usługi zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Zajmujemy się obustronnym myciem okien i elewacji. Nasz zespół może również zadbać o czystość sufitów, jak i przestrzeni podsufitowych.

Nasze usługi wykonujemy przy użyciu środków własnych, a tam gdzie wymagane są specjalistyczne uprawnienia alpinistyczne korzystamy ze wsparcia firm partnerskich posiadających różnego typu pozwolenia oraz wysięgniki umożliwiające dotarcie do najtrudniej dostępnych miejsc.

Nasze usługi możemy świadczyć zarówno jednorazowo jak i ustalonych odstępach czasowych, a zakres prac każdorazowo może zostać rozszerzony lub zawężony, w zależności od aktualnych wymagań.

Dlaczego Radex Serwis?

Elewacja budynku to wizytówka firmy, warto więc zadbać o jej czysty wygląd. Brudne okna i zacieki na ścianach mogą wywrzeć negatywne pierwsze wrażenie, które może zbudować negatywny, niekonieczne adekwatny do rzeczywistości wizerunek firmy.

Równie ważne są również przestrzenie zewnętrzne, sypiący się z przestrzeni podsufitowych kurz, może zabrudzić zarówno strefę produkcyjną jak i produkt końcowy. Dbanie o sufity oraz przestrzeń podsufitową jest szczególnie ważne w przemyśle spożywczym. Niestosowanie profesjonalnych metod czyszczenia może prowadzić do rozwoju groźnych bakterii, które mogą doprowadzić do skażenia produktu końcowego, a co za tym idzie do jego wycofania z runku i negatywnego wpływu na wizerunek firmy. Dlatego tak ważne jest wybranie firmy posiadającej nie tylko specjalistyczny sprzęt, ale również wiedzę potrzebną do przeprowadzenia skutecznego procesu mycia.

W naszej pracy korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych dostawców środków chemicznych i sprzętu technicznego. Dobór najwyższej jakości narzędzi, z których korzystamy pozwala uzyskać znaczne oszczędności w zakresie zużycia środków chemicznych oraz mediów, co pozostaje nie bez znaczenia zarówno w aspekcie kwestii finansowych jak i w kwestiach środowiskowych, które coraz więcej przedsiębiorstw stawia na priorytetowych miejscach.

Nie bez znaczenia w naszej pracy jest jest również podejście do klienta. Osoby, które powierzyły nam dbanie o czystość w swoich przedsiębiorstwach traktujemy jak partnerów. Zawsze mogą liczyć na naszą pomoc i radę, a maile i telefony naszej kadry zarządzającej nigdy nie pozostaną głuche na ich potrzeby. Osoby z najwyższego szczebla firmy uczestniczą w rozmowach już od początkowego etapu wyceny wykonania usługi, podpisują stosowne umowy, a następnie nadzorują prawidłowe ich wykonanie.

Mając na uwadze reputację swoją i firmy za wszelką cenę będą starali się nie dopuścić do wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości, a nawet jeśli takowe się pojawią będą oni dążyli do jak najszybszego ich usunięcia.

Jeśli chciałbyś się przekonać co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić. Nie czekaj zadzwoń do nas już dziś i umówi się na niezobowiązujące spotkanie.

We współpracy z nami możesz liczyć na:

 • Regularny kontakt z kadrą zarządzającą.

 • Najlepszej jakości środki chemiczne i sprzęt techniczny.

 • Wykonywanie usługi z pełną dbałością o bezpieczeństwo pracowników.

 • Interwencje 24/7 w przypadku niespodziewanych zdarzeń.

 • Merytoryczną wiedzę i wsparcie naszych ekspertów.

CZĘSTE PYTANIA

Do jakiej wysokości wykonywane są usługi?2020-10-24T21:03:24+02:00

Takie ograniczenie nie istnieje, na mniejszych wysokościach usługę wykonujemy przy użyciu środków własnych, jednak gdy pojawia się konieczność dotarcia do miejsc będących poza naszym zasięgiem, korzystamy wtedy ze wsparcia firm partnerskich mających odpowiednie uprawnienia i narzędzia.

Czy RS odśnieża dachy?2020-10-24T21:05:46+02:00

Gdyby pojawiła się taka potrzeba zajmujemy się również tego typu usługami.

Kiedy wykonywana jest usługa?2020-10-24T21:07:46+02:00

To zależy od jej specyfikacji, nie sposób np. umyć zewnętrznych okien w nocy, ale już czystością sufitów możemy zająć się po zakończeniu procesu produkcji. Za każdym razem godziny naszych prac ustalamy z Państwem.

Jaką metodą wykonywana jest usługa?2020-10-24T22:44:50+02:00

Wszystko zależy czego ona dotyczy oraz od rodzaju i stopnia zabrudzenia. Wśród naszych usług znajduje się mycie i dezynfekcja przy pomocy

 • środków chemicznych
 • ozonu
 • suchego lodu
 • pary
 • mechaniczna
 • ciśnieniowa

jeśli napotkamy mocne zabrudzenia możemy zastosować również kombinacje powyższych metod, w celu uzyskania jak najlepszych rezultatów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ISO 9001:2015

Firma Radex Serwis niemal od początku swojej działalności może pochwalić się certyfikatem ISO, będącym potwierdzeniem najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Każdego roku przechodzimy audyty sprawdzające, które zobowiązują nas nie tylko do utrzymania wysokich standardów, ale również do ich ciągłego podnoszenia. W Radex Serwis sami stawiamy sobie wysoko poprzeczkę ponieważ wiemy, że przełoży się to na jakoś naszych usług, a co za tym idzie na satysfakcję naszych klientów.

WYCENA USŁUGI

Poproś o kontakt z naszym przedstawicielem,
w sprawie nawiązania współpracy.

   Go to Top